НОВИНИ

Ліквідована шахта закупила на 3 млн найдорожчого в Україні вугілля

ДП "Шахта "Комсомолець" за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Кепітал Менеджмент Компані" на придбання побутового вугілля на 2,91 млн гривень. Про це йдеться у "Віснику державних закупівель".

Як зазначається, придбано 2,1 тис тонн вугілля по 1,4 тис гривень за тонну, що є однією з найвищих цін на подібних тендерах в різних регіонах України.

"Міненерговугілля в серпні 2012 року почало ліквідацію ДП "Шахта "Комсомолець", передавши його майно на баланс "Орджонікідзевугілля". Зараз горлівська шахта перебуває в стані припинення підприємницької діяльності", - пише видання.

Фірму "Кепітал менеджмент компані" зареєстровано у квітні минулого року на мешканку селища Дмитрівське Донецької області Ірину Волошину одночасно з єдиним допущеним до участі конкурентом на цьому тендері – ТОВ "Консалтінг кепітал", пов’язаним з групою Олександра Януковича.

На тендер подавали заявки ще три компанії, які регулярно виграють тендери в різних регіонах на постачання вугілля, – "Арес LTD", "Гуд Ді" та "Нирт". Вони пропонували вугілля за 1,97-2,17 млн грн.

Однак конкурсний комітет шахти "Комсомолець" відхилив у півтора рази дешевші заявки через відсутність звіту про рух грошових коштів.

Читайте також: Дива держзакупівель: кінські каштани замість Бріотті, примарна ТЕС і сільські дороги за ціною магістралей

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.