НОВИНИ

Міліція попередила геїв про відповідальність за порушення рішення суду

Рішення суду про заборону будь-яких акцій на цих вихідних, крім передбачених програмою святкування Дня Києва, обов'язкове для виконання, тому у разі проведення "Маршу рівності" з боку ЛГБТ-спільноти його учасники будуть притягуватися до адміністративної відповідальності. Про це заявили у міліції Києва.

"Є рішення суду, є заборона. Будуть складатися адмінпротоколи стосовно учасників такої акції (" Марш рівності "- Ред.) ... Рішення суду обов'язкове для виконання всіх, в тому числі і для осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації, для всіх громадян України, а вони є громадянами України", - заявили у міліції.

"Міліція діятиме відповідно до своєї компетенції. Якщо будуть порушення - будуть складені адмінпротоколи", - додали правоохоронці.

У свою чергу ВО "Свобода" заявляє, що простежить за виконанням рішення суду про заборону гей-параду.

"Якщо організатори акції заявляють, що вони проведуть акцію за будь-яких обставин, це означає, що вони свідомо йдуть на порушення закону. Як партія ми не подавали ніяких офіційних заяв. Але я переконаний, що багато "свободівців", у тому числі народних депутатів, просто наших активістів, будуть разом з нашими киянами і просто небайдужими людьми контролювати завтра виконання рішення суду",  - заявив народний депутат від «Свободи» Андрій Іллєнко.

Як повідомлялося, організатори спробують провести "Марш рівності", який планував 25 травня в Києві ЛГБТ-спільнота, незважаючи на заборону суду.

23 травня окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення в центрі столиці 25 травня будь-яких заходів, крім передбачених офіційною програмою святкування Дня Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.