НОВИНИ

В опозиції вирішили, що Азаров і Захарченко боягузи, бо "втекли, як щурі"

В опозиції заявляють, що прем'єр-міністр Микола Азаров та міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко побоялися прийти сьогодні до парламенту. Про це заявив лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк.

Відповідаючи на запитання, чому Азаров та Захарченко не прийшли в Раду на годину запитань до уряду, Яценюк сказав: "Тому що боягузи. Втекли, як щурі".

"Як так? Прем'єр-міністр, який набив на всю країну, повиганяв журналістів, дискредитував журналістів, і міністр внутрішніх справ, який був ключовою фігурою в провокаціях 18 травня, просто не з'явилися на день запитань до уряду", - додав Яценюк, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Він пообіцяв, що наступного пленарного тижня опозиція доб'ється присутності в парламенті Азарова і Захарченка.

Яценюк також зазначив, що на цьому пленарному тижні не вдасться прийняти постанову про те, щоб викликати до парламенту генерального прокурора Віктора Пшонку, оскільки більшість відмовляється його підтримувати.

"Якщо ми сьогодні не проголосуємо цю постанову і вона буде провалена, то Пшонка ще п'ять років не з'явиться у Верховній Раді... Тому на наступному пленарному тижні ми будемо звертатися і вимагати від Партії регіонів виконати конституційний обов'язок і проголосувати за постанову, щоб генеральний прокурор вперше за п'ять років з'явився у Верховній Раді  і, відповідно до статті 2 закону України про прокуратуру, прозвітував про діяльність Генеральної прокуратури і відзвітував про розслідування кримінальних справ щодо провокацій на акції «Вставай, Україно!» 18 травня ", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні депутати планували вислухати звіт уряду про виконання бюджету в 2012 році та основні напрями бюджетної політики на 2014 рік. Однак це питання не розглядалося. Прем'єр-міністра не було на годині запитань до уряду, оскільки він брав участь у церемонії закладки капсули під арену до Євробаскету. Не було також і міністра внутрішніх справ Захарченка.

23 травня Азаров і Захарченко провели зустріч із журналістами, під час якої запевняли, що особисто захистили б журналістку від побиття, якби були на місці події та запропонували розробити заходи щодо додаткового захисту представників ЗМІ під час масових заходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.