НОВИНИ

Азаров і Захарченко проігнорували "годину запитань до уряду" про інцидент з журналістами

Прем'єр-міністр України Микола Азаров, а також міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко не прийшли на годину запитань до уряду у Верховній Раді.

Причини відсутності Миколи Азарова озвучено не було.

На засіданні присутній практично увесь склад Кабінету міністрів.

Спікер Володимир Рибак відкрив ранкове засідання, на якому зареєструвалися 340 депутатів.

Із парламентської трибуни прозвітував міністр освіти та науки Дмитро Табачник з доповіддю про державну політику в галузі освіти.

Опозиція вимагала, аби у п’ятницю до Верховної Ради для дачі пояснень щодо інциденту з побиттям журналістів прибув весь склад уряду на чолі з прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

Як повідомлялось, 23 травня під Кабміном зібрались журналісти, які висловили незгоду із намірами Азарова позбавити акредитації колег через протест на засіданні уряду. Тоді десяток журналістів повернулись до прем’єр-міністра спинами під час засідання, вимагаючи в такий спосіб розслідування побиття журналістки "5 каналу" Ольги Сніцарчук і фотокореспондента газети "Коммерсант" Влада Соделя під час акції опозиції "Вставай, Україно!" у Києві 18 травня.

Згодом Азаров і Захарченко зустрілися з журналістами. Під час зустрічі вони запевняли, що особисто захистили б журналістку від побиття, якби були на місці події та запропонували розробити заходи щодо додаткового захисту представників ЗМІ під час масових заходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.