НОВИНИ

Посол Британії обіцяє збільшити видачу довгострокових віз для українців

Посольство Великої Британії має намір прагнути до збільшення видачі британських віз громадянам України. Про це заявив посол Саймон Сміт в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Говорячи про спрощення, ми будемо прагнути до збільшення видачі довгострокових віз для тих громадян, які мають підстави для регулярних поїздок до Великої Британії, що має привести до зменшення кількості заяв", - сказав дипломат, аналізуючи ситуацію у візовій сфері.

Він пояснив, що українці можуть отримати британську візу терміном на 2, 5 або 10 років, і це цілком можливо.

"Звичайно, охочі отримати довгострокову візу повинні повною мірою відповідати всім необхідним критеріям і повинні обгрунтувати, чому їм потрібна така віза для регулярних поїздок до Великої Британії", - підкреслив він.

Крім цього, за словами посла, вже введена система електронних платежів за британську візу, що повинно спростити процедуру розрахунків за візові послуги.

Що стосується статистики, то, за словами Сміта, за останній рік 92% від загального числа громадян України, які подали документи у візовий центр, отримали візу, що в цілому говорить про позитивний показник.

"Ми будемо продовжувати шукати шляхи забезпечення можливості громадянам України відвідувати Велику Британію. Британія не є членом Шенгенської зони і в найближчому майбутньому не буде в неї вступати, але ми стежимо за дискусіями наших партнерів, у тому числі з питань спрощення візового режиму, і будемо для себе робити відповідні висновки", - запевнив британський дипломат.

Нагадаємо, за інформацією Державної прикордонної служби, найчастіше українці їздять в Росію, Польщу, Молдову, Угорщину та Білорусь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.