НОВИНИ

У Росії на Далекому Сході стався потужний землетрус. Підземні поштовхи дійшли до Москви

Потужні підземні поштовхи зафіксовані на захід від півострова Камчатка, повідомляє Геологічна служба США. Тим часом, ознаки землетрусу спостерігалися сьогодні у низці міст Сибіру та європейської частини Росії.

За даними американських сейсмологів, магнітуда землетрусу становила 8,2. Його епіцентр розташований приблизно в 150 км на захід від узбережжя Камчатки в акваторії Охотського моря на глибині близько 600 км.

Тим часом, жителі Барнаула, Томська, Красноярська, Кемерово і Новосибірська також відчули підземні поштовхи. У багатоповерхових будинках спостерігалися коливання підвішених предметів, розгойдувалася вода в пляшках.

У Новосибірську на високих поверхах будинків рухалася меблі, тряслися люстри, дзвенів посуд, що, за оцінкою фахівців, відповідає приблизно п'яти балам за шкалою Ріхтера.

Водночас в різні оперативні служби Москви надійшло близько двох десятків дзвінків від мешканців, які повідомляють про вібрації і тремтіння в квартирах. Деякі люди заради безпеки вийшли із своїх квартир.

В управління МНС по Москві підтвердили факт отримання дзвінків від городян про підземні поштовхи. «Дійсно, з різних районів Москви надходять дзвінки від людейе, що у них відчуваються поштовхи, спостерігається похитування води в акваріумах, гойдаються люстри», - повідомили в Управління МНС.

А в центрі Москви евакуювали людей з декількох будівель. Зокрема, на Лісовій вулиці, 41 приміщення покинули близько 700 осіб.

В МНС заявили, що невеликі коливання земної поверхні, що стали відлунням Далекосхідного землетрусу, не становлять загрози для жителів міста.

Як повідомлялось, у березні 2012 року в Росії за добу сталися чотири землетруси: три - на Далекому Сході та один у Республіці Тива.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.