НОВИНИ

Бойко попереджає про чергову хвилю «покращення», але не для всіх

Результати урядової програми активізації економіки можна буде побачити вже в другому півріччі цього року. Про це віце-прем'єр Юрій Бойко заявив в інтерв'ю «5 каналу».

«Результати додаткового фінансування ми очікуємо отримати у другому півріччі. Тому що процес фінансування та розвитку економіки - він має певну інерцію, тому ми вважаємо, що конкретні результати ми отримаємо в другому півріччі», - пояснив Бойко

За його словами, наразі світова кон'юнктура на ринку металу недостатньо сприятлива, а тому владі потрібно «підтримати гірничо-металургійну галузь».

«Ми працюємо над цим. Найближчим часом буде затверджено меморандум про взаєморозуміння між Урядом та підприємствами, в якому будуть конкретні кроки з підтримки цієї галузі. Ми також плануємо підтримати власного виробника у вугільній галузі, зменшити закупівлю енергоносіїв. Тобто, всі ці заходи, і дати додаткові кошти в економіку, в реальний сектор економіки. Ми зараз проводимо консультації з банками, практично кожен день йдуть переговори з банками, які фінансують підприємства, і кожен день у нас якесь підприємство презентує проект, отримує відповідні вимоги від банків, працює над цим. Тобто ми працюємо, і вважаю що конкретний результат буде досягнутий в другому півріччі », - запевнив Бойко.

Як повідомлялось, у той час, коли партыя влади бореться з «фашизмом» в Україні, Польська газета "Rzeczpospolita" опублікувала інтерв'ю з колишнім народним депутатом від Партії Регіонів Олексієм Плотніковим, котрий рекламує економічні здобутки нинішньої влади.

Експерти переконані, що «антифашистською» риторикою влада намагається відвернути увагу від безробіття, низьких зарплат і корупції.

Нагадаємо, у березні заступник державного секретаря США Венді Шерман під час візиту в Україну пояснив прем’єр-міністру Миколі Азарову, що його «покращення» - насправді рецесія.

Україна у міжнародних рейтингах за сприятливістю умов ведення бізнесу і перспектив розвитку економіки зазвичай займає місця наприкінці списку – серед країн Африки і Азії. При цьому поступається більшості пострадянських республік.

Інвестори та експерти констатують погіршення інвестклімату в Україні.

Читайте також "Покращення": економічна криза в Україні поглиблюється

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.