НОВИНИ

У Азарова збираються витратити на "покращення" тюрем 6 млрд гривень

На реформування Державної кримінально-виконавчої служби на 2013—2017 роки планується спрямувати 6 млрд. грн. Це випливає з Постанови Кабінету Міністрів від 29 квітня 2013 р. № 345 «Про затвердження Державної цільової програми реформування Державної кримінально-виконавчої служби на 2013—2017 роки» , повідомляє прес-служба Кабміну.

«Метою Програми є реформування Державної кримінально-виконавчої служби, вдосконалення її діяльності щодо дотримання прав і свобод людини в процесі виконання кримінальних покарань, приведення умов утримання засуджених та осіб, узятих під варту, у відповідність з європейськими стандартами, створення умов для виправлення та ресоціалізації засуджених, здобуття ними освіти і набуття професії", - йдеться у повідомленні..

У рамках виконання Програми передбачається поліпшити умови утримання засуджених, удосконалити системи їхньої охорони здоров’я, підвищити рівень організації соціально-виховної та психологічної роботи, модернізувати підприємства установ виконання покарань та удосконалити систему професійної підготовки засуджених, а також підвищити ефективність роботи персоналу органів та установ виконання покарань.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, а також інших не заборонених законом джерел. Орієнтовний обсяг коштів державного бюджету, передбачених для виконання Програми, становить 3882,03 млн. гривень, інших не заборонених законом джерел - 2129,7 млн. гривень.

Нагадаємо, начальник Голосіївського райуправління МВС Олександр Терещук у січні 2011 року повідомив, що на Теремках у Києві відкрили VIP-відділення міліції з комфортабельними камерами і душовими кабінами. Ув’язненим навіть видають гумові тапочки для душу.

Читайте також: Політики та чиновники за ґратами читають і пишуть книжки, керують бізнесом і готують собі вінегрет з пловом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.