НОВИНИ

У Соборі Паризької Богоматері застрелився французький ультраправий письменник

У паризькому соборі Нотр-Дам один з відвідувачів вчинив самогубство перед головним вівтарем.

Поліція ідентифікувала загиблого як 78-річного Домініка Веннера, письменника й есеїста ультраправих поглядів.

За словами поліції, інцидент стався приблизно о шістнадцятій годині за місцевим часом. Люди, які перебували в будівлі, були негайно евакуйовані.

Французький новинний портал Europe 1 повідомляє, що поруч з тілом самомогубця поліція виявила лист, зміст якого не розголошується.

Згідно з інформацією порталу, в останні місяці Веннер був активним учасником кампанії проти легалізації у Франції одностатевих шлюбів.

У вівторок у блозі Домініка Веннера з'явився запис, що засуджує ухвалення у Франції закону про одностатеві шлюби.

"Необхідні нові ефектні символічні акції, щоб пробудити сновид і струсити одурманене наркозом свідомістю. Настає час, коли за словами повинні слідувати справи", - написав у своєму блозі Веннер.

Нагадаємо, 23 квітня депутати нижньої палати парламенту Франції – Національних зборів – схвалили законопроект, який легалізує одностатеві шлюби і дає можливість таким подружжям усиновлювати дітей.

Водночас у країні відбулася низка акцій протесту. Зокрема у березні у Парижі відбулася акція супротивників ініціативи Олланда, яка зібрала кілька сотень тисяч демонстрантів.

Як відомо, 17 травня Конституційна рада Франції визнала, що закон про одностатеві шлюби не суперечить основному законодавству країни.

18 травня президент Франції Франсуа Олланд підписав закон про одностатеві шлюби.

Франція стала чотирнадцятою країною у світі (і восьмою у Європі), яка дозволила одностатеві шлюби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.