НОВИНИ

Спортсмен: наших хлопців наймали на вибори у 223 окрузі та для виселення вчительки з Печерська

Спортсменів, які брали участь у сутичках у Києві 18 травня, раніше наймали для роботи на 223 київському окрузі на парламентських виборах. Вони ж брали участь у виселенні київської вчительки Ніни Москаленко з будинку на Печерську. Про це в інтерв’ю Тиждень.ua розповів один з спортсменів, що заробляють на життя участю у політичних акціях та рейдерських захопленнях.

«Особисто мене там не було, але так, всюди одні й ті ж люди. Їм сказали - вони зробили», - відповів спортсмен на запитання, чи брали вони участь у виселенні з будинку київської вчительки Ніни Москаленко.  

«223 округ - це зовсім інша історія. Там я працював з людьми, які найняли нас для створення такої собі масовки.  Люди були конкретно від Партії регіонів, її члени.  Але ніхто з нас не підписувався на серйозні бійки - провокаціями ми мали відволікати увагу націоналістів під час можливого підтасування голосів», - розповів хлопець.

За його словами, у них існує певна ієрархія.

«Якщо щось відбувається у Києві - скажімо, регіонали платять за те, щоб забрати у Ніни Москаленко будинок - викликають спортсменів, приміром, з Білої Церкви. Якщо УДАР має бізнесові інтереси у Білій Церкві - приміром, заплатив щоб забрати якийсь готель - викликають хлопців з іншого міста. Де живеш - там, вибачте, не среш. Загалом це дуже велика піраміда. Але київські хлопці у Києві працюють хіба що в охороні - як ми планували цієї суботи», - розповів спортсмен.

Нагадаємо, в інтерв’ю Тиждень.ua хлопець розповів, що їх наймають різні політичні сили, в тому числі і опозиція, а на суботні мітинги у Києві їх найняла Партія регіонів.

Повний текст інтерв’ю читайте тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.