НОВИНИ

Німецький експерт: режими Росії, України та Азербайджану прикривають Євробаченням відсутність демократії

Провідний німецький експерт з "Євробачення" Ян Феддерсен заявив, що радий перемозі Данії у конкурсі і, що ні Азербайджан, ні Україна, ні Росія не зайняли першого місця

"Я дуже радий, що ці країни не виграли конкурс. Звичайно, не можна не визнати: виступи учасників з Азербайджану, України, а також з Росії, що зайняла п'яте місце, відповідали найвищим стандартам", - наголосив Феддерсен .

На думку експерта, не варто знову давати можливість Азербайджану, Росії, та Україні провести "Євробачення", "адже правлячі в цих країнах режими використовують конкурс для того, щоб на час накинути на себе мантію демократії".

Також він зазначив, що представники телеканалу ARD (німецька суспільно-правова телерадіокомпанія, відповідальна за трансляцію та проведення "Євробачення" в Німеччині - дед.) ще в 2012 році перед конкурсом в Баку заявили, що в разі перемоги Білорусі канал не буде брати участь у "Євробаченні" в Мінську .

При цьому Феддерсен стверджує, що Європейський мовний союз повинен давати всім країнам можливість брати участь у конкурсі. Але ця організація, також як і Рада Європи, повинна стежити за тим, щоб в країнах, які проводять конкурс, дотримувалися базові принципи прав людини і демократії, прийняті на континенті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.