НОВИНИ

Суд над Тимошенко продовжиться у червні

У засіданні Київського районного суду Харкова у справі ЄЕСУ оголошено перерву до 7 червня, 15:00.

На сьогоднішньому засіданні були присутні прокурори і три захисники екс-прем'єра Юлії Тимошенко - Сергій Власенко, Олександр Плахотнюк, Євгенія Тимошенко.

Власенко нагадав суду, що Тимошенко просить розглянути клопотання захисту про розгляд справи за її відсутності. Він вважає, що це можна зробити на даному етапі судового процесу.

«На сьогоднішній день я не бачу перешкод в тому, щоб розглянути справу за відсутності Юлії Тимошенко», - зазначив він.

«Я розумію, що логіка і тактика чинного режиму полягає в тому, щоб змусити суддю винести неправосудне рішення, а потім, на всяких «Шустерах», кліпаючи очима, розповідати, що це був незалежний суд, що у нас старий КПК, і саме тому Тимошенко сидить у в'язниці », - додав Власенко.

Олександр Плахотнюк зазначив, що раз на даній стадії суду неодноразово розглядалися різні клопотання звинувачення, то необхідно розглянути і клопотання захисту.

У свою чергу суддя Костянтин Садовський заявив, що клопотання за відсутності Тимошенко розглядати неможливо. Їх розглянуть у присутності екс-прем'єра.

Рішення судді прихильники Тимошенко, які перебувають у залі, зустріли криками «Ганьба!».

Нагадаємо, суд розпочав розгляд справи ЄЕСУ 19 квітня 2012 року.

Юлію Тимошенко «обвинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовій підробці та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку».

На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня 2012-го перебуває на лікуванні у харківській лікарні, не була присутньою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.