НОВИНИ

На ремонт музеїв Шевченка витратять ще 27,2 млн грн

Уряд спрямував на ремонтно-реставраційні роботи Національного музею Тараса Шевченка та його філій 27,2 млн. грн. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв 20 травня 2013 року. Про це йдеться у повідомленні департамента інформації та комунікації з громадськістю секретаріату Кабінету міністрів України.

Уряд перерозподілив видатки розвитку, передбачені Міністерством культури на 2013 рік, збільшивши їхній обсяг за відповідною програмою.

Це дасть змогу здійснити фінансування для проведення ремонтно-реставраційних робіт у Національному музеї Тараса Шевченка та його філіях у місті Києві – Літературно-меморіальному будинку-музеї Т.Г. Шевченка та Меморіальному будинку-музеї Кобзаря.

Також буде обладнано приміщення цих музеїв сучасними засобами охоронної сигналізації та музейним устаткуванням. Окрім цього, будуть створені інтерактивні музейні експозиції у рамках заходів із відзначення у 2014 році 200-річного ювілею Кобзаря.

Як повідомлялось, ремонтників музею Шевченка у Каневі підозрюють у розкраданні майже 2 млн. Канівський міжрайонний прокурор порушив кримінальну справу стосовно службових осіб одного із Канівських акціонерних товариств, що виконували будівельні роботи у приміщення музею імені Т.Шевченка.

У липні минулого року правоохоронці Черкас порушили кримінальну справу відносно осіб, причетних до розкрадання майже 1,5 млн грн., виділених на реконструкцію музею Шевченка в Каневі.

Як відомо, у лютому 2011 року в.о. голови Держказначейства Олександр Даневич повідомив, що на реконструкцію та будівництво об’єктів Шевченківського національного заповідника та інфраструктури м.Канева у 2011 році за рахунок держбюджету передбачено 148 млн гривень.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович оголосив 2014 рік в Україні Роком Тараса Шевченка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.