НОВИНИ

Яценюк анонсував наступні акції протесту опозиції

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк анонсував наступні мітинги в рамках акції "Вставай, Україно!" на День незалежності та День свободи. Про це він заявив під час мітингу опозиції на Софійській площі у Києві.

"Акція вставай Україна в Києві - це не завершення, це тільки початок великого походу... завершиться вона в день інавгурації нового президента України", - сказав Яценюк

"Наступна акція повинна бути проведена на день української незалежності. Повинні її провести в кожному місті. До 24 серпня ми як опозиція проїдемо ще одну половину України. Ми обов’язково поїдемо в Донецьк. Там також українці, там також люди", - додав він.

Він також зазначив, що депутати від опозиції, яких обрали українці, "є інструментом в їхніх руках", і тому дуже важливо, щоб кожен українець "почав процес формування нашого українського національного активу, коли всі приходять, всі борються і всі знають, що саме народ в Україні визначає, хто керує в цій державі".

«Наше завдання – підписання угоди з Європейським союзом», - наголосив він.
 
«У Радянський союз, який називається Митний союз імені Володимира Путіна, ми не підемо. Ми підемо в ЄС», - підкреслив голова фракції «Батьківщина».
 
На цьому шляху, наголосив він, необхідно добитися звільнення Юлії Тимошенко. «Це є одне з основних завдань для підписання угоди з нашими європейськими партнерами», - додав він.
 
Після закінчення промови Яценюк відійшов від трибуни, але повернувся: "Забув сказати – у нас 22 листопада День свободи. Зберемося в Києві?". "Так!", - відповіли учасники мітингу.

На цьому захід завершили гімном України.

Нагадаємо, сьогодні під час мітингу опозиції лідери опозиційних партій Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок підписали декларацію про узгодження дій на всіх етапах боротьби з диктатурою, в тому числі і під час виборів президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.