НОВИНИ

Лідери опозиції домовились, як співпрацюватимуть на виборах президента

Лідери опозиційних партій Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок підписали декларацію про узгодження дій на всіх етапах боротьби з диктатурою, в тому числі і під час виборів президента. Її зачитав голова політради Об'єднаної опозиції Олександр Турчинов під час мітингу на Софійській площі у Києві.

Як зазначається в декларації «Про координацію дій у боротьбі з режимом Януковича», три опозиційні сили узгоджуватимуть свої дії на всіх етапах кампанії з обрання нового глави держави. При збереженні існуючого порядку обрання президента кожна з трьох політичних сил підтримає того кандидата від цих сил, який вийде до другого туру. Водночас, якщо режим Януковича у властивий йому спосіб протисне перехід до обрання президента в один тур, то УДАР, «Батьківщина» та «Свобода» визначать єдиного кандидата вже в першому турі, йдеться в декларації.

«Батьківщина», УДАР та «Свобода» за необхідності вноситимуть технологічні корективи у стратегію та тактику передвиборчої кампанії з огляду на мінливу політичну ситуацію.

Після зачитання декларації лідери опозиції підписали її.

Нагадаємо, сьогодні у Києві відбувається мітинг опозиції в рамках акції "Вставай, Україно".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.