НОВИНИ

  ▪   Мілан Лєліч

Близько 10 тис прихильників опозиції розпочали марш у Києві

Близько 10 тисяч прихильників опозиції розпочали акцію "Вставай, Україно!" у Києві. Про це повідомляє кореспондент Тиждень.ua.

Марш розпочався від готелю "Хрещатик" до Михайлівської вулиці.

 

Пізніше колона пройде на Софіївську площу.

Як повідомляє прес-служба "Батьківщини", кількість учасників становить понад 20 тисяч.

Колону очолюють лідери «Батьківщини», «Свободи» та «УДАРу» Олександр Турчинов, Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок та Віталій Кличко.

Також попереду колони йдуть народні депутати опозиційних фракцій, депутати місцевих рад, громадські активісти.

Учасники маршу тримають національні прапори, прапори опозиційних партій, плакати з написами: «Звільніть політв’язнів з фашистських тюрем!», «Геть бандитську владу!», «Януковича геть!».

Фото прес-служби "Фронту змін"

Люди скандують «Юлі – волю!», «Банду – геть!».

Водночас повз колону опозиціонерів на вул. Михайлівській проїжджає бронетранспортер, на якому намальовані дві великі помаранчеві морквини - по одній з кожного боку.

Фото "Української правди"

На капоті машини прикріплена велика м'яка морквина. Зверху на бронеавтомобілі сидить людина, одягнена в костюм кролика. Крім того, машину прикрашають прапори білого кольору, на яких зображений череп кролика з двома схрещеними морквинами за зразком піратського прапора "Веселий Роджер".

Після зустрічі з опозиціонерами, машина розвернулася і поїхала по вул. Михайлівській попереду колони, яка не припиняла руху.

Нагадаємо, з 14 березня опозиція розпочала акцію «Вставай, Україно!». Протягом двох місяців марші й мітинги в рамках акції пройшли у всіх обласних центрах. Сьогодні відбудеться всеукраїнський марш у Києві.

Перед початком акції один з лідерів опозиції Арсеній Яценюк заявив, що акції опозиції завершаться "тільки після інавгурації нового президента". 

Як повідомлялося, опозиція заявляла про численні випадки перешкоджання прихильникам опозиції у проїзді до столиці для участі в акції.