НОВИНИ

У Києві викрили підполковника міліції з фальшивим дипломом

Прокуратура Дніпровського району Києва відкрила кримінальне провадження стосовно підполковника столичної міліції, котрий упродовж 3 років незаконно обіймав посаду начальника відділу за підробленими документами про освіту. Про це повідомили в столичній прокуратурі.

Прокуратура встановила, що у травні 2010 року заступник начальника одного з відділів управління Державної служби охорони головного управління МВС  в  Києві з метою просування по службі надав до відділу кадрового забезпечення недостовірні дані про здобуття ним у 2004 році вищої юридичної освіти.

«При цьому він долучив оригінал підробленого диплому Київського університету туризму, економіки і права за спеціальністю «юрист». Того ж року на підставі вказаних документів міліціонера було призначено на посаду начальника відділу.  Під час прокурорської перевірки з’ясувалось, що вищої освіти у вказаному навчальному закладі посадовець не здобував, а придбав підроблений диплом  у невстановленої особи», - повідомили в прокуратурі.

 У ході кримінального провадження посадовець повністю визнав свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 358 ККУ - Використання завідомо підробленого документа,  та погодився на укладання угоди з правосуддям.

Також значиться, що співробітник міліції пішов у відставку із займаної посади.

Читайте також: Скандали із фальшивими дипломами посадовців