НОВИНИ

Депутати не підтримали проект Януковича про усиновлення дітей

Верховна Рада не підтримала у першому читанні проект закону "Про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення", внесений президентом. За цей законопроект проголосували лише 123 народних депутатів з 226 необхідних.

Документ підтримали: 11 народних депутатів із фракції Партії регіонів, 60 - з фракції «Батьківщина», 35 — з фракції УДАР і 17 позафракційних. Не голосували у повному складі фракції «Свобода» та КПУ.

Рада направила даний законопроект на доопрацювання в комітети парламенту. За це рішення проголосували 287 із 419 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Нагадаємо, 16 січня президент Віктор Янукович вніс на розгляд Верховної Ради проект закону "Про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення".

Конвенція про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення, учасниками якої зараз є 89 держав, була прийнята 29 травня 1993 року в Гаазі. Вона визначає вимоги до міждержавного усиновлення, повноваження центральних органів влади та акредитованих організацій у цій сфері, а також покладає на приймаючу державу зобов'язання всебічно охороняти його права і надавати за запитом країни, де народилася дитина, всю інформацію про її долю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.