НОВИНИ

Кличко запевняє, що не голосував за відставку Азарова з поважних причин

Лідер партії УДАР Віталій Кличко просить не політизувати відсутність його у залі при голосуванні за відставку прем’єра Миколи Азарова наприкінці квітня. Про це він сказав журналістам у вівторок.

"Мене не було у залі з поважних причин. Це були сімейні обставини, які я категорично не хочу розголошувати", - сказав він.

"Я просив, щоб це голосування провели у середу, але його призначили на п'ятницю. Я знаю, що мою відсутність намагаються політизувати, але просто відніміть від 226 депутатів 191, і вам стане все зрозуміло", - сказав Кличко.

Як відомо, 19 квітня Верховна Рада не змогла висловити недовіру Кабінету міністрів. «За» відставку уряду Азарова проголосували 190 народних депутатів з 226 необхідних.

Під час голосування в залі Ради були відсутні 14 депутатів з опозиційних фракцій – по 7 з "Батьківщини" та УДАРу. Лідер партії УДАР Віталій Клико також був відсутній під час голосування.

Представники восьми обласних і однієї міської організації «Батьківщини» вимагали виключити зі складу фракції народних депутатів, які не голосували за відставку уряду. Однак у фракції "Батьківщині" обмежились попередженням депутатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.