НОВИНИ

В Криму виявлено більше сотні незаконних споруд у прибережній смузі

У результаті проведених органами прокуратури Криму рейдів, виявлено більше сотні спірних споруд у прибережній смузі. Про це повідомив заступник прокурора АР Крим Володимир Марач, передає прес-служба прокуратури АР Крим.

Згідно із повідомленням, щодо кожного об’єкту підготовлено вимогу контролюючим органам на проведення спільних перевірок.

Як зазначають у прокуратурі, з цього реєстру три десятки об’єктів вже є «приреченими». Найближчим часом на виконання подань органів прокуратури автономії буде здійснено демонтування парканів, кафе, торговельних кіосків, човнових гаражів у Великих Алушті та Ялті, Євпаторії, Саках, Феодосії, Судаку, Ленінському, Сімферопольському районах, Армянську. 

«Ми почали з малого, зі споруд, для демонтування яких не потрібно йти до суду. Розчищати територію від «барикад» повинна місцева влада, проте ця робота розпочалася лише після внесення документів прокурорського реагування», – заявив Марач.

Відповідно до повідомлення, що стосується інших споруд, які є капітальними об’єктами, за результатами перевірок буде вирішуватися питання щодо заходів реагування.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.