НОВИНИ

Тернопіль розквітнув вишиванками

VI Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки» стартував у Тернополі. Про це розповів один із організаторів свята, голова правління Тернопільського обласного благодійного фонду «Цвіт вишиванки» Євген Філь.

«Фестиваль уже вдруге поспіль присвячений Дню Матері й цього року пройде під знаком дитячої вишивки та дитячого костюма з максимальним залученням до участі в дійствах дітей», - сказав він.

Зокрема, вже відбулася велика дитяча концертна програма «Вишиваночка». Участь у конкурсі взяли діти з різних областей України та з-за кордону.

У рамках фестивальної програми триває майстер-клас у вигляді конкурсу на створення найкращого вишитого виробу. Окрім цього, буде виготовлено «Рушник фестивалю». На ньому майстри вишивання відтворять символи, орнаменти та узори, притаманні для кожної області України, а також країн, у яких компактно проживає українська діаспора. Рушник 15 метрів завдовжки і 60 сантиметрів завширшки вишиватимуть упродовж кількох років в різних областях України та за кордоном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.