НОВИНИ

Виборчком зареєстрував кандидатом у мери Василькова представника опозиції

Політичній партії «УДАР Віталія Кличка» вдалося добитися реєстрації Сергія Сабова як кандидата на позачергових виборах мера Василькова. Про це повідомляє прес-служба УДАРу.

«За відсутності порушень при поданні документів Васильківська міська виборча комісія була змушена зареєструвати Сергія Сабова кандидатом від опозиції на виборах міського голови. Спроба висунути псевдокандидата від фальшивого осередку партії УДАР виявилася невдалою», - зазначили в Київській обласній організації УДАРу.

Як повідомлялось, 10 травня кандидат на посаду міського голови від Партії регіонів Володимир Сабадаш для уникнення спекуляцій звернувся до виборчої комісії з проханням зареєструвати усіх бажаючих кандидатів на посаду мера Василькова.

Нагадаємо, 8 травня Політичні партії «УДАР Віталія Кличка», Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» і Всеукраїнське об’єднання «Свобода» у спільній заяві наголосили, що влада намагається створити сприятливі умови для кандидата від влади у Василькові, або взагалі зірвати вибори.

У Київські обласній організації Партії регіонів назвали заяву "Батьківщини" про причетність ПР до відмови в реєстрації узгодженого опозицією кандидата від партії УДАР в мери Василькова «спланованою провокацією».

Нагадаємо, об’єднана опозиція «Батьківщина» заявила, що дії влади щодо єдиного узгодженого кандидата від опозиції на позачергових виборах міського голови Василькова  Сергія Сабова спричинені «паталогічною нездатністю Партії регіонів до чесної політичної конкуренції».

УДАР  заявив, що  в суді оскаржать рішення виборчкому про відмову реєструвати Сабова, оскільки «люди, які подали іншу кандидатуру нібито від Васильківського осередку УДАРу, жодного відношення до партії не мають».

Позачергові вибори мера Василькова призначені на 2 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.