НОВИНИ

Кандидат від ПР закликає виборчком зареєструвати всіх претендентів на посаду мера Василькова

Кандидат на посаду міського голови міста Василькова від Партії регіонів Володимир Сабадаш звернувся до виборчої комісії з проханням зареєструвати усіх бажаючих кандидатів на посаду мера Василькова. Про це йдеться в оприлюдненій заяві Сабадаша.

«Я як кандидат на посаду міського голови міста Василькова звертаюсь до виборчої комісії зареєструвати усіх бажаючих кандидатів на посаду мера Василькова, дати можливість виборчій комісії усунути усі порушення під час підготовки документів кандидатів та створити умови при яких громада могла б реалізувати своє виборче право», - йдеться в заяві Сабадаша.

Він усвідомлює, що не може вплинути на рішення виборчої комісії, однак впевнений, що «участь у виборчих перегонах кандидатів від усіх політичних сил зніме спекуляцію навколо теми політичної конкуренції та дасть можливість утвердитись місцевому самоврядуванню».

За словами Сабадаша, сьогодні виборча кампанія почалась з політичних заяв у яких було чути лише звинувачення один одного. «За цими заявами я бачу лише вузькі інтереси політичних корпорацій, але жодним чином не йдеться про шляхи вирішення проблем простих громадян та проблем міста», - відзначив кандидат.

Він впевнений, що «громада сама повинна обрати своє майбутнє, люди повинні визначити свою прихильність до того чи іншого кандидата».

Як повідомлялось, 8 травня Політичні партії «УДАР Віталія Кличка», Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» і Всеукраїнське об’єднання «Свобода» у спільній заяві наголосили, що влада намагається створити сприятливі умови для кандидата від влади у Василькові, або взагалі зірвати вибори.

У Київські обласній організації Партії регіонів назвали заяву "Батьківщини" про причетність ПР до відмови в реєстрації узгодженого опозицією кандидата від партії УДАР в мери Василькова «спланованою провокацією».

Нагадаємо, об’єднана опозиція «Батьківщина» заявила, що дії влади щодо єдиного узгодженого кандидата від опозиції на позачергових виборах міського голови Василькова  Сергія Сабова спричинені «паталогічною нездатністю Партії регіонів до чесної політичної конкуренції».

УДАР  заявив, що  в суді оскаржать рішення виборчкому про відмову реєструвати Сабова, оскільки «люди, які подали іншу кандидатуру нібито від Васильківського осередку УДАРу, жодного відношення до партії не мають».

Позачергові вибори мера Василькова призначені на 2 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.