НОВИНИ

Патріарх Кірілл повіз до Китаю свою книжку про права людини

10 травня 2013 патріарх Московський і всієї Русі Кирило прибув з візитом до Китаю. Про це повідомляє прес-служба РПЦ.

 

Патріарха супроводжують голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон, керівник Адміністративного секретаріату Московської Патріархії єпископ Солнєчногорський Сєргий, голова Синодального інформаційного відділу Владімір Лєгойда та інші.

Патріарха також  супроводжує хор московського Новоспаського монастиря, який співатиме на богослужіннях, а також дасть концерт російської церковної і світської хорової музики.

У пекінському аеропорту «Шоуду» Предстоятеля Руської Православної Церкви зустрічали заступник директора Державного управління у справах релігій при Державній Раді КНР Чжан Лебін, Надзвичайний і Повноважний Посол Росії в Китаї.

«Православ'ю належить особлива роль в історії російсько-китайських зв'язків. Саме православні священнослужителі - члени Російської духовної місії в Китаї, які працювали в Піднебесній з 1685 роки, дуже багато зробили для знайомства Росії з Китаєм і зближення двох країн. Православ'я присутнє в Китаї більше трьохсот років, воно вкорінене у традиційній китайській духовній культурі. У 1957 році Російська Православна Церква дарувала автономію Китайської Православної Церкви, створеної працями російських місіонерів», - йдеться у повідомленні.
Під час візиту патріарх здійснить богослужіння в Покровському храмі Харбіна і в будівлі колишнього кафедрального собору Шанхаю на честь ікони Божої Матері «Споручниця грішних», а також зустрінеться з православними вірянами на території Посольства РФ в Пекіні, де відвідає відновлений за його безпосередньої участі Успенський храм, в якому розташовується музей Російської духовної місії в Китаї.

Кірілл зустрінеться з державним керівництвом Китаю, з лідерами релігійних громад, а також директором Державного управління КНР у справах релігій.

Під час перебування в КНР патріарх також  ознайомиться з пам'ятками стародавньої культури Китаю, зустрінеться з співвітчизниками, що проживають в Китаї.У рамках візиту відбудеться презентація китайського видання книги Кірілла «Свобода і відповідальність: у пошуках гармонії. Права людини і гідність особи », яке було підготовлене спільними зусиллями Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату і Російсько-китайського ділової ради.

Як повідомлялось, нещодавно Кірілл повідомив, що міжнародні урочистості з нагоди 1025-річчя Хрещення Рус почнуться в липні у Москві, а не Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.