НОВИНИ

Опозиціонер зі скандального округу в Первомайську на два дні повернувся в Україну

Екс-кандидат у народні депутати в 132 виборчому округу Аркадій Корнацький повернувся в Україну 8 травня, однак вже 9 травня був вимушений вилетіти з країни. Про це повідомив заступник голови громадської організації «Селянський Фронт» Василь Глухов.

8 травня Аркадій Корнацький  разом зі своєю дружиною і донькою відвідав ряд заходів, приурочених до Дня Перемоги у Первомайському районі. Зокрема, він взяв участь у мітингах у  Первомайську, селах Чаусове-2,  Кінецьпіль та інших населених пунктах округу.

Як повідомили в штабі Корнацького, політик на зустрічах наголошував, що не підтримуватиме на перевиборах кандидатури Михайла Соколова, якого в опозиції називають "запасним" кандидатомі.

Нагадаємо,  округ №132 став одним із п'яти мажоритарних округів, де Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори.

Голова миколаївської обласної «Батьківщини», народний депутат Роман Забзалюк заявив, що Аркадій Корнацький має стати кандидатом від опозиційних сил  на майбутніх перевиборах на 132 окрузі. Разом з тим він припустив, що «запасним» кандидатом від опозиції може стати бютівець Михайло Соколов -  118 й номер у списку партії на виборах.

Корнацький ще до завершення виборчої кампанії заявив про тиск з боку влади та виїхав з України до США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.