НОВИНИ

"Свобода" хоче відправити у відставку мера Червонограда через прапори Перемоги

Депутати ВО «Свободи» ініціюватимуть відставку мера міста Червоноград, що в Львівській області, через проведення у місті в День перемоги ходи з використанням червоних прапорів. Про це заявили у Львівській обласній організації партії.

Повідомляється, що 9 травня  в  Червоноград відбулась хода з використанням червоних прапорів, яку очолив міський голова Червонограда Ігор Чудійович.  

«Свободівці намагалися довести правоохоронцям, що захід із використанням червоних прапорів є незаконним, оскільки діє рішення Червоноградської міської ради 2011 року, яке забороняє використовувати окупаційну символіку на території міста. Однак правоохоронці не дослухалися до депутатів» - йдеться у повідомленні.

Свободівці заявляють, що розцінюють такі дії з боку міського голови та працівників міської ради, які брали участь у ході, як «провокацію, організовану за участи міліції».

«Націоналісти засуджують дії міського голови, який порушив рішення міської ради, використовуючи червоний прапор. Депутати ініціюватимуть розгляд на сесії Червоноградської міської ради питання про недотримання міським головою та правоохоронними органами рішень сесії, а також ініціюватимуть висловлення недовіри міському голові», - заявили у «Свободі».

Як повідомлялось,  у Львові на Марсовому працівники міліції змусили представника Прогресивної соціалістичної партії згорнути червоний прапор, а представників Української республіканської партії "Собор" сховати плакат "Геть московські окупанти!"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.