НОВИНИ

МВС: в урочистостях до Дня перемоги взяли участь понад півтора мільйона людей

Святкування Дня перемоги в Україні пройшло без грубих порушень правопорядку, в масових заходах взяли участь понад 1,6 млн осіб. Про це повідомили в МВС.

9 травня у більш ніж 4 тисячах населених пунктів усіх регіонів держави відбулося понад 6 тисяч масових заходів, присвячених Дню Перемоги у Другій світовій війні.  В  масових заходах взяли участь понад 1,6 млн осіб.

Найбільш багатолюдними заходи були на території Хмельницької (понад 140 тисяч учасників), Харківської (понад 121 тисяча осіб) та Вінницької (близько 120 тисяч учасників) областей.

Охорону громадського порядку в державі забезпечують 25 тис. працівників міліції та військовослужбовців внутрішніх військ МВС.

У столиці для забезпечення правопорядку залучено близько 2 тис. правоохоронців.

Як повідомлялось, у Києві під час покладання квітів у Парку Слави керівником фракції "Батьківщини" Арсенієм Яценюком та нардепами декілька людей вигукували: "Бандера капут!".

У Тернополі ветерани Великої Вітчизняної війни з червоними прапорами пройшли до Вічного вогню на Пагорбі Слави  через кордон свободівців лише з допомогою правоохоронців.  Під час протистояння не обійшлося без штовханини. Було кинуто дві димові шашки. Одному з депутатів порвали сорочку. Правоохоронці затримали близько десяти  свободівців  та завантажили їх у міліцейську автівку.

У Львові на Марсовому працівники міліції змусили представника Прогресивної соціалістичної партії згорнути червоний прапор, а представників Української республіканської партії "Собор" сховати плакат "Геть московські окупанти!"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.