НОВИНИ

У Москві задіяли рекордну кількість авіації у військовому параді до Дня Перемоги

На Красній площі в Москві відбувся військовий парад, в якому вперше задіяли рекордну кількість авіації. Її кількість символізує 68-у річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Повітряну частину параду відкрили групи вертольотів Мі-8, Мі-26, Мі-28 і Ка-52. Всього в ньому брали участь 17 авіаційних груп Військово-повітряних сил Росії.

На максимально низькій висоті пройшли над центром російської столиці важкі літаки Ан-22 і Ан-124, літак дальнього радіолокаційного виявлення і управління А-50 і "клин" з трьох важких дальніх військово-транспортних літаків Іл-76.

З невеликими інтервалами в 20-30 секунд, групами по чотири повітряних судна, пролетіли винищувачі і бомбардувальники МіГ-29, МіГ-31, Су-24, Су-34, надзвукові ракетоносці-бомбардувальники Ту-22МЗ, Іл-78 і Ту-95 .

Льотчики ліпецького державного центру підготовки авіаційного персоналу і військових випробувань продемонстрували "тактичне крило", що виконується у складі 10 літаків Су-34, Су-27 і МіГ-29.

Після цього над Червоною площею пронеслися пілотажні групи "Російські Витязі" та "Стрижі" Кубинського центру показу авіаційної техніки, складові знаменитий "Кубинський діамант". Це 9 літаків Су-27 і МіГ-29.

Замикала парад група з шести штурмовиків Су-25, які випустили дими кольору російського прапора і тягли за собою червоно-синьо-білий шлейф.

В Україні також проходять урочисті заходи з нагоди 68-ї річниці перемоги у ВВВ. Святкування розпочалося з урочистого підняття Державного прапора України під звучання Національного гімну.

А у Львові окружний адміністративний суд заборонив проводити 9 травня мітинги і масові акції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.