НОВИНИ

В Івано-Франківську свободівці не дали комуністам влаштувати ходу містом

Представники ВО «Свобода» влаштували мітинг, щоб перекрити вулицю, якою мали пройти комуністи.

Власне, мітинг влаштували в центрі Івано-Франківська. Свободівці поставили намети з партійною символікою, також прихильники партії тримали плакати з надписами «Ні прапору окупантів» та «Геть червоні ганчірки».

Також на сьогодні була запланована зустріч депутата від комуністичної партії Олександра Присяжнюка, яка мала відбутися вранці в центральній частині Івано-Франківська, але вона не відбулася.

Протягом дня свободівці контролюватимуть ситуацію, щоб унеможливити використання «совєцької символіки» на території обласного центру.

Як повідомлялось, у Львові на Марсовому працівники міліції змусили представників Української республіканської партії "Собор" не використовувати плакати "Геть московські окупанти!" та "Геть вбивці". До цього міліція змусила представника Прогресивної соціалістичної партії згорнути червоний прапор на полі у Львові.

Як повідомлялося, Львівський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про заборону проведення ветеранським організаціям і політичним силам 9 травня у Львові мітингів та інших масових заходів.

Львівська міська рада 8 травня скерувала позовну заяву до окружного адміністративного суду з вимогою заборонити проведення акцій 9 травня у Львові окрім тих, що передбачені як офіційні заходи.

Нагадаємо,  Івано-Франківська міська рада оголосила на території міста 9 травня Днем скорботи за загиблими у Другій світовій війні. Депутати також заборонили в обласному центрі розміщення на будинках і спорудах підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності символіки неіснуючих і невизнаних держав (військових формувань).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.