НОВИНИ

У Севастополі відбувся спільний парад Чорноморських флотів України і Росії

У спільному параді моряків Чорноморського флоту Росії і ВМС України, який відбувся на честь Дня Перемоги у Севастополі, вперше була задіяна військова техніка. Про це повідомив начальник відділу інформаційного забезпечення ЧФ капітан 1 рангу В'ячеслав Трухачов.

"Парад приймали командувач Чорноморським флотом віце-адмірал Олександр Федотенков і командувач ВМС України віце-адмірал Юрій Ільїн. Командувачі об'їхали парадні шеренги військовослужбовців двох держав і привітали моряків з Днем Перемоги", - сказав Трухачов.

За його словами, вперше в параді брала участь військова техніка. У складі об'єднаної механізованої колони пройшли 24 бойові машини берегових військ Чорноморського флоту Росії і ВМС України.

Трухачов уточнив, що в урочистому проходженні по центральній вулиці Севастополя взяли участь більше 1600 військовослужбовців.

За сформованою традицією парад відкрила зведена рота барабанщиків і моряки Чорноморського флоту в формі Сухопутних військ, ВПС і ВМФ періоду Великої Вітчизняної війни, а також знаменні групи, які пронесли копію Прапора Перемоги, Державний прапор Російської Федерації, прапор Збройних сил Росії, а також копії штандартів 10-ти фронтів.

Святкові заходи у місті-герої Севастополі завершаться артилерійським салютом і феєрверком.

Як повідомлялось 9 травня президент Віктор Янукович привітав усіх співвітчизників з Днем Перемоги і подякував ветеранам, за виявлену відвагу.

А у Львові окружний адміністративний суд заборонив проводити 9 травня мітинги і масові акції

На День Перемоги у рамках акції «Безсмертний полк» більше 10 тисяч жителів Дніпропетровщини на чолі з віце-прем'єр-міністром України Олександром Вілкулом пройшли колоною з фотографіями своїх родичів-фронтовиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.