НОВИНИ

Янукович упевнений, що народ не забуде доблесть своїх визволителів

Віктор Янукович привітав всіх співвітчизників з Днем Перемоги і подякував ветеранам, за виявлену відвагу. Про це йдеться у вітанні президента, повідомляє прес-служба глави держави.

«Сьогодні ми вшановуємо тих, хто, жертвуючи собою, врятував нашу землю від фашистського поневолення, подарував нам мир і свободу. У своїх серцях ми завжди будемо нести світлу пам’ять про мільйони загиблих наших співвітчизників. Упевнений, український народ ніколи не забуде самопожертву та військову доблесть своїх визволителів і пишатиметься їх безсмертним подвигом», - йдеться у вітання.

Янукович також нагадав, що цього року ми будемо святкувати сімдесяту річницю визволення столиці нашої держави міста-героя Києва, а наступного - всієї України.

«Ми вдячні вам, дорогі ветерани, за те, що ви виявили відвагу та ціною власного життя визволили нашу рідну землю. Честь вам і слава!», - наголосив Янукович.

Він також побажав кожному ветерану «міцного здоров’я, мирного неба та добробуту».

Як повідомлялось, 8 травня своєму зверненні у зв'язку з відзначенням Днів пам'яті і примирення Янукович нагадав про святий обов'язок берегти пам'ять про полеглих у війні та дбати про нинішнє й прийдешні покоління.

Нещодавно уряд хвалився про підвищення пенсій ветеранам війни. Зокрема, з 1 травня 2013 року інваліди війни II і III групи з числа учасників бойових дій та учасники бойових дій у період Другої світової війни 1941-1945 років, яким виповнилося 85 років і більше, отримуватимуть щомісячну пенсію 2 тисяч 548 гривень.

Учасникам бойових дій та інвалідам війни II і III груп, яким 85 років виповниться після 1 травня 2013 року, розмір підвищення пенсії буде збільшено при досягненні вказаного віку.

Нагадаємо, раніше Янукович погрожував карати чиновників за байдужість до ветеранів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.