НОВИНИ

Над Верховною Радою Криму підняли червоний прапор

Символічний червоний прапор Перемоги напередодні 9 травня встановлено на будинку Верховної Ради Автономної Республіки Крим у Сімферополі.

Також червоний прапор встановили над пам'ятником танку Т-34, який першим увійшов в місто у квітні 1944 року.

Окрім того 8 травня червоний прапор було піднято на флагштоці біля будівлі Одеської обласної державної адміністрації. "Голова Одеської ОДА Едуард Матвійчук провів в четвертий раз урочисту церемонію підняття прапору Перемоги", - повідомили в ОДА.

Як відомо, у квітні 2010 року кримський парламент ухвалив рішення про використання червоного прапора в день проведення державного свята - Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Місцевим органам влади, райдержадміністраціям також рекомендовано вивішувати червоний прапор на адміністративних будинках 9 травня.

У 2011 році Верховна Рада прийняла  закон про порядок офіційного використання копій Прапора Перемоги. Законом встановлено однією з форм увічнення Дня перемоги офіційне підняття 9 травня копій червоного прапора Перемоги на будинках поруч із державним прапором.

Пізніше Конституційний суд  визнав, що використання червоного прапора для увічнення Дня перемоги суперечить нормам Конституції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.