НОВИНИ

Луценко: час усвідомити, що 9 травня може бути лише днем памяті і скорботи

Екс-міністр МВС Юрій Луценко вважає, що настав час припинити політтанці на кістках жертв двох тоталітарних систем- Гулагу і Освенціма і скинути бруд брехні імперського агітпропу. Це луценко написав на своїй сторінці у Facebook.

«Травень місяць вже звично стає місяцем спланованого розбрату в Україні. Все логічно- влада розуміє, що може продовжити пограбування народу лише розділяючи і цькуючи його різні групи. ої два діди закінчили війну під рейхстагом. Рідні мого друга Тараса Стецьківа воювали в УПА.Так склалися долі наших предків, так вони розуміли свій обовязок боротьби зі злом за свою землю і свою сімю. Протиставляти їх вибір - значить продовжувати війну. Цього від нас і хочуть негідники, які перетворили 9 травня в день Сталіна», - вважає Луценко.

Він вважає, що настав час «припинити ці політтанці на кістках жертв двох тоталітарних систем- Гулагу і Освенціма і скинути бруд брехні імперського агітпропу, яким забивають голови українців трубадури совка».

«Достатньо просто переглянути своєрідний політичний подвиг каналу "Україна" - документальний фільм "1941", і усвідомити , що 9 травня може бути лише днем памяті і скорботи. Це, до речі, - рішення ООН», - нагадав Луценко.

Читайте також: Живі і мертві: про реальні та міфологічні воєнні втрати СРСР

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.