НОВИНИ

Суд повернув Тернополю радянську символіку на 9 травня

Тернопільський окружний адміністративний суд за позовом прокурора міста Тернополя Віталія Сідорова призупинив дію рішення міськради від 2011 року, яким у місті заборонено публічне використання радянської символіки.

У прес-службі обласної прокуратури повідомили, що дану ухвалу суд виніс після того, як прокурор Тернополя звернувся до суду щодо визнання незаконними та скасування розпорядження в.о. Тернопільського міського голови від 30 квітня 2013 року № 128 «Про вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні» та рішення сесії міської ради від 8 квітня 2011 року № 6/7/138 від 8.04.2011 року «Про заборону розміщення радянської символіки на державних установах та комунальних підприємствах».

Сьогодні своїми ухвалами Тернопільський окружний адмінсуд відкрив провадження у справах за позовами прокурора.

У позові прокурора йдеться, що обидва документи, які він оскаржує, суперечать вимогам Конституції та законам України і прийняті з перевищенням наданих органу місцевого самоврядування повноважень.

Крім того, прокурор також вимагає скасувати рішення сьомої сесії Тернопільської міськради від 8.04.2011 року «Про заборону розміщення радянської символіки на державних установах та комунальних підприємствах».

Суд призупинив дії вказаних документів, тому вони не підлягають виконанню до прийняття судом рішення у справах по суті.

Нагадаємо, раніше аналогічні рішення суди винесли щодо Івано-Франківська та Львова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.