НОВИНИ

В Івано-Франківську суд також скасував День скорботи

Івано-Франківський окружний адміністративний суд сьогодні, 7 травня, призупинив дію рішення Івано-Франківської міськради від 25 квітня 2013 Про заборону розміщення символіки неіснуючих і невизнаних держав.

"7 травня 2013 постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду (про забезпечення позову) дію рішення міської ради зупинено", - повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Прокуратура звернулася з позовом до суду щодо зупинення дії та визнання незаконним рішення міськради про заборону розміщення символіки неіснуючих і невизнаних держав.

У відомстві нагадують, що цим рішенням міськрада рекомендувала не використовувати символіку невизнаних і неіснуючих держав (воєнізованих формувань) у дні державних свят у Івано-Франківську, а 9 травня міськрада оголосила Днем скорботи за загиблими у Другій світовій війні.

Після вивчення даного рішення, зазначає прес-служба, прокуратура встановила, що воно суперечить вимогам закону України Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та закону України Про місцеве самоврядування в Україні ".

Розгляд адміністративної справи по суті призначено на 23 травня 2013 року.

Нагадаємо, Івано-Франківська міська рада оголосила на території міста 9 травня Днем скорботи за загиблими у Другій світовій війні. Депутати також заборонили в обласному центрі розміщення на будинках і спорудах підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності символіки неіснуючих і невизнаних держав (військових формувань).

25 квітня Львівська міська рада ухвалила рішення про оголошення 8-9 травня у місті Львові Днями скорботи за загиблими у Другій Світовій війні та жертвами тоталітарних режимів. Однак 7 травня суд призупинив дію цієї ухвали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.