НОВИНИ

У ПР побачили, що опозиція не має узгодженого кандидата в мери Василькова

Заява партії "Батьківщина" про причетність Партії регіонів до відмови в реєстрації узгодженого опозицією кандидата від партії УДАР в мери Василькова, що в Київській області, є спланованою провокацією. Про це заявляють у Київській обласній організації Партії регіонів.

У ПР заявляють, що «з метою реєстрації кандидатами від політичної партії УДАР  було подано одночасно два пакети документів: один на кандидата Сабова Сергія, інший на кандидата - Змаєву Ольгу».  У повідомленні вказано, що за даними Реєстраційної служби Васильківського міськрайонного управління юстиції наразі керівником Васильківської міської організації політичної партії  УДАР є Ольга Тягун, чий підпис  стоїть на заяві про висування Ольги Змаєвої, в той час як заяву Сабова підписав Куватов.

«Це свідчить про те, що політична сила УДАР не намагається зареєструвати зміни в керівництві, як того вимагає законодавство. Сьогодні опозиція свій внутрішньопартійний конфлікт подає, як спробу влади вплинути на виборчий процес міського голови у Василькові», - заявили в ПР.

«На жаль, представники опозиції неодноразово використовували таку технологію - щодо дискредитації виборчої комісії, коли бачили слабкість своїх кандидатів у виборчих перегонах. Внутрішньопартійні чвари в лавах опозиції, відсутність спільної позиції щодо висування кандидатів сьогодні намагаються видати за тиск влади та провладної партії на виборчий процес», - йдеться в заяві.

"Слід нагадати партії «Батьківщина», що територіальна виборча комісія формувалася в 2010 році і до її складу увійшли представники усіх партій, які були на той час у парламент . Партія регіонів не впливає на рішення виборчих комісій", - підсумували в заяві.

Нагадаємо, об’єднана опозиція «Батьківщина» заявила, що дії влади щодо єдиного узгодженого кандидата від опозиції на позачергових виборах міського голови Василькова  Сергія Сабова спричинені «паталогічною нездатністю Партії регіонів до чесної політичної конкуренції».

УДАР  заявив, що  в суді оскаржать рішення виборчкому про відмову реєструвати Сабова, оскільки «люди, які подали іншу кандидатуру нібито від Васильківського осередку УДАРу, жодного відношення до партії не мають».

Позачергові вибори мера Василькова призначені на 2 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.