НОВИНИ

Представник Євросуду розповів, як має виконуватись рішення за скаргою Тимошенко

Виконання рішення Євросуду в справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко має розглядатися у діалозі Комітету міністрів Ради Європи з українською владою. Таку думку висловив офіційний представник Європейського суду з прав людини, директор Загальних служб ЄСПЛ Родерік Лідделл в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

"Я думаю, що шлях розуміння рішення ЄСПЛ лежить в розумінні того, що арешт був незаконним, і стосується  досудового затримання. Але пані Тимошенко більше не утримується під досудовим арештом", - зазначив він

"Вона знаходиться в іншій ситуації, так як утримується під вартою після винесення обвинувального судового вироку. Таким чином, вона вже не в ситуації, яка розглядалася судом, а це - досудове утримання під вартою", - додав Лідделл.

При цьому представник ЄСПЛ зміг сказати, як саме має бути виконано  рішення суду. "Я не можу робити якісь висновки щодо рішення суду. На цьому етапі питання щодо того, як краще виконати рішення, стосується Комітету міністрів Ради Європи, і буде вирішуватися в діалозі з українською владою", - констатував Лідделл.

Нагадаємо, 30 квітня  Європейський суд з прав людини визнав затримання та арешт Юлії Тимошенко у так званій "газовій справі" незаконним та політично мотивованим

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.