НОВИНИ

"Батьківщина" звинувачує ПР у спробах зірвати вибори у Василькові через підставного кандидата від УДАРу

Об’єднана опозиція «Батьківщина» заявляє, що дії влади щодо єдиного узгодженого кандидата від опозиції на позачергових виборах міського голови Василькова в Київській області спричинені «паталогічною нездатністю Партії регіонів до чесної політичної конкуренції». Про це йдеться в заяві «Батьківщини», оприлюдненій 6 травня.

«Спочатку ПР взагалі намагалася не призначати вибори у Василькові, а тепер вдалася до брудних технологій, як-то спроба зареєструвати підставного кандидата.  Подібні прийоми адміністрація Януковича та Партія регіонів ще 2010 року широко застосовували проти «Батьківщини», спираючись на закон про місцеві вибори, не підтриманий опозицією. Фальшиві списки кандидатів, сформовані фальшивими партійними осередками, незаконно затверджувалися фальшивими комісіями на вимогу органів влади», - йдеться в заяві опозиції.

«Випадок у Василькові виходить за своїм значенням за межі міста й області. Технологія зриву виборів – це не лише вчорашній чи сьогоднішній день, а й завтрашні плани Януковича та ПР, які стосуються в тому числі і президентських виборів 2015 року»,  - наголосили в заяві.

В «Батьківщині» підкреслили, що Сергій Сабов є єдиним узгодженим кандидатом від опозиції на виборах міського голови Василькова. 

Нагадаємо, Васильківська міська виборча комісія відмовилась реєструвати Сергія  Сабова як кандидата на виборах мера Василькова, оскільки раніше зареєструвала іншого  кандидата він УДАРу.

В партії заявили, що   оскаржать рішення виборчкому в суді, оскільки «люди, які подали іншу кандидатуру нібито від Васильківського осередку  УДАРу, жодного відношення до партії не мають».

Позачергові вибори мера Василькова призначені на 2 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.