НОВИНИ

Азаров назвав політичні мотиви у справі Тимошенко безглуздими

Україна втратила 15 млрд євро через невигідного газового контракту з Росією, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров в інтерв'ю німецькій газеті Badische Zeitung.

«Народ України стикається з величезними економічними втратами, оскільки Юлія Тимошенко, коли була прем'єр-міністром, підписала незаконний газовий контракт з Росією. Втрати вже перевищили 15 млрд євро. Чи може політик, який – приніс такий величезний шкоду, піти від відповідальності? Політичні мотиви, які ви шукаєте, безглузді », – сказав Азаров, відповідаючи на запитання про законність утримання Юлії Тимошенко під вартою.

Як повідомлялось, європейський комісар із питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле очікує від української влади невідкладних дій у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Європарламентарі вважають, що визнання Європейським судом з прав людини незаконності та політичної вмотивованості арешту екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко дає владі України всі підстави звільнити її.

Німецький представник фракції Європейської народної партії у Європарламенті Міхаель Ґалер заявив, що методи української влади, що принижують людську гідність, свідчать про справжній характер політичного переслідування пані Тимошенко.

На думку аналітика брюссельського Центру європейської політики Аманди Пол, у світлі рішення ЄСПЛ Тимошенко є політичним в’язнем.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини визнав затримання та арешт Юлії Тимошенко у так званій «газовій справі» незаконним та політично мотивованим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.