НОВИНИ

Олександр Тимошенко просить Януковича звільнити його дружину й покаятись за гріхи

Чоловік екс-прем’єра Олександр Тимошенко вважає за необхідне притягнути до відповідальності усіх посадових осіб, причетних до політичних переслідувань в Україні. Про це йдеться в його заяві, повідомляє прес-служба Юлії Тимошенко.

Визнання Європою незаконного і політичного мотивів арешту Юлії Тимошенко – це також визнання незаконного переслідування членів її уряду, таких, як Луценка, Данилишина, Пилипчука, Макаренка, Діденка та інших. Всі, хто розпочав ці переслідування, повинні бути найсерйозніше покарані й відповісти за законом", – заявив Олександр Тимошенко.

Він закликав президента Віктора Януковича звільнити Юлію Тимошенко.

"У ці великі дні перед Великоднем закликаю президента Віктора Януковича і волаю до його Богопошани і свідомості, які, можливо, ще залишились, не гаючись звільнити Юлію Тимошенко, дати їй свободу і, можливо, покаятись за вчинені гріхи", – мовиться у заяві.

Олександр Тимошенко також вимагає, щоб Юлія Тимошенко невідкладно отримала медичне лікування на волі.

"Вона повинна бути повністю реабілітована і приступити до активної діяльності з порятунку України від чинного окупаційного режиму", – переконаний чоловік засудженої екс-прем’єра, що зараз живе у Чехії.

За його словами, нарешті весь світ повинен усвідомити те, що в Україні "справді порушуються права людини, є політичні в'язні, люди без суду і слідства роками перебувають у тюрмі". 

"Я вдячний усьому світові за підтримку нашої боротьби проти режиму Януковича і підтримку моєї дружини Юлії Тимошенко. Особливо вдячний суддям Європейського суду з прав людини, які одностайно ухвалили рішення і закликали до встановлення справедливості", – додав Олександр Тимошенко.

У свою чергу, його донька Євгенія Тимошенко висловила подяку всім громадянам України, громадським діячам та представникам церков, які звернулися до Януковича з клопотаннями про звільнення Юлії Тимошенко.

"Зрозуміло, більшість громадян знають, що в українських судах немає сенсу шукати справедливості, тому ми будемо продовжувати нашу боротьбу – юридичну, законну – там, де наші докази приймаються повністю і справедливість можна знайти", - наголосила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Чехія надала політичний притулок чоловікові Тимошенко, проте пізніше спростувала таку інформацію. 

Як повідомлялося, Європейський суд з прав людини визнав затримання та арешт Юлії Тимошенко у так званій «газовій справі» незаконним та політично мотивованим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.