НОВИНИ

Ганне Северінсен: Рішення Євросуду щодо Тимошенко – це ляпас режиму Януковича

Рішення Європейського суду з прав людини щодо незаконного та політично вмотивованого арешту екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко – це ляпас режимові Януковича. Про це в коментарі Тиждень.ua заявила екс-голова моніторингового комітету ПАРЄ Ганне Северінсен.

«Європейський суд із прав людини зазвичай з великою обережністю ставиться до визнання тих чи інших справ політично вмотивованими. Тож нинішнє рішення – це ляпас режиму Януковича», – сказала вона.

«Як відповідальний член Ради Європи, Україна мала б негайно звільнити Юлію Тимошенко на виконання рішення суду. Але чи прагне режим бути відповідальним і виконувати зобов’язання?», – додала Северінсен.

На її думку, вимагати цього мав би кожен в Україні й за її межами, «хто прагне бачити Україну європейською, якою вона і мала би бути».  

Як повідомлялося, Європейський суд з прав людини визнав затримання та арешт Юлії Тимошенко у так званій «газовій справі» незаконним та політично мотивованим.

Європарламентарі вважають, що визнання Європейським судом з прав людини незаконності та політичної вмотивованості арешту екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко дає владі України всі підстави звільнити її.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.