НОВИНИ

Депутат Бундестагу: Тимошенко має бути звільнена

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко має бути звільнена після рішення Європейського суду з прав людини про незаконність та політичну вмотивованість її арешту. Про це в коментарі Тиждень.ua заявила депутат німецького Бундестагу від Партії зелених та речник з питань співробітництва з ЄС Віола фон Крамон.

«Тепер це офіційно! Європейський суд із прав людини відкрито на правовому рівні звинуватив уряд України в ув’язненні Тимошенко. І підтвердив це сьогодні остаточно своїм рішенням», - заявила депутат.

Віола фон Крамон також наголосила, що звільнення Тимошенко стане важливим для Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«Україні рекомендують негайно виконати рішення суду. Тимошенко повинна бути звільненою. Це буде важливим кроком на шляху до ратифікації угоди про асоціацію», - заявила євродепутат.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини 30 квітня визнав затримання та арешт Юлії Тимошенко у так званій "газовій справі" незаконним та політично мотивованимПредставник Тимошенко в ЄСПЛ Валентина Теличенко назвала це рішення Європейського суду з прав людини "очікуваним".

Міністерство закордонних справ не має наміру коментувати рішення ЄСПЛ до винесення юридичної оцінки уповноваженим представником України при цьому суді.

Депутат  Європарламенту від Литви Леонідас Донскіс в коментарі Тиждень.ua вказав, що рішення Євросуду в справі Юлії Тимошенко – це дзвінок-попередження президентові Віктору Януковичу, а також політичній еліті України.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.