НОВИНИ

Євродепутат: Януковичу краще звільнити Тимошенко, а не чекати санкцій

Рішення Євросуду у справі Юлії Тимошенко – це дзвінок-попередження президентові Віктору Януковичу, а також політичній еліті України. Про це у коментарі Тиждень.ua заявив депутат Європарламенту від Литви Леонідас Донскіс.

«Це (рішення Євросуду – Ред.) погана новина для України. Це – дзвінок-попередження президентові Януковичу, а також політичній еліті країни. Так чи інакше, Тимошенко вийде на волю. Давайте подивимося фактам в очі: для влади краще звільнити її, а не чекати на санкції», - вважає Донскіс.

На запитання, чи вплине рішення Європейського суду на процес підписання Угоди про асоціацію, євро парламентар відповів:

«Я тримаю кулаки за те, щоб уникнути найгіршого сценарію розвитку подій. Уряд мусить діяти, щоб звільнити Тимошенко і перегорнути цю невдалу сторінку, яка зашкодила політичній репутації нинішньої української влади. Я звертаюся до здорового глузду і доброї волі всіх моїх колег в Україні, які бажають своїй країні добра: цю історію не можна продовжувати. Тимошенко потрібно звільнити і визнати всю цю історію помилкою. Тоді ми зможемо стати на вихідну позицію і взятися до того, що має найвищий пріоритет для України і її друзів у ЄС: Угоди про асоціацію».

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини 30 квітня визнав затримання та арешт Юлії Тимошенко у так званій "газовій справі" незаконним та політично мотивованим

Об’єднана опозиція «Батьківщина» закликала Євросоюз застосувати персональні санкції проти заступників генерального прокурора України Рената Кузьміна, Лілії Фролової та судді Родіона Кіреєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.