НОВИНИ

Азаров назвав депутатів міськрад Львова та Івано-Франківська духовними спадкоємцями фашистів

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що депутати міських рад Львова та Івано-Франківська, які ухвалили рішення про визнання 9 Травня Днем скорботи, є духовними спадкоємцями фашистської ідеології. Про це Азаров заявив 30 квітня після зустрічі з активом громадських патріотичних клубів.

«Так, вони тужать. Тому що вони є духовними спадкоємцями цієї людиноненависницької ідеології. І тому ми зробимо все, щоб паростки цього нацизму в нашій країні не проростали», - наголосив Азаров.

Як повідомлялось, Львівська міська рада ухвалила рішення про оголошення 8-9 травня у місті Львові Днями скорботи за загиблими у Другій світовій війні та жертвами тоталітарних режимів. Водночас, депутати підтримали ухвалу, яка передбачає заборону використання окупаційної символіки СРСР, комуністичної і нацистської символіки на території Львова.

Крім цього, Івано-Франківська міська рада оголосила на території міста 9 травня Днем скорботи за загиблими у Другій світовій війні. Депутати також заборонили в обласному центрі розміщення на будинках і спорудах підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності символіки неіснуючих і невизнаних держав (військових формувань).

Азаров тоду розкритикував ці рішення, зазначивши, що вони – незаконні та аморальні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.