НОВИНИ

У Азарова ще не готові коментувати рішення Євросуду у справі Тимошенко

Український уряд проаналізує рішення Європейського суду з прав людини щодо незаконного та політично вмотивованого арешту Юлії Тимошенко після отримання тексту документа. Про це заявив урядовий уповноважений у справах ЄСПЛ Назар Кульчицький в кометарі "Інтерфакс-Україна".

"Нам необхідно отримати  це рішення. Ми будемо його аналізувати. Поки нічого коментувати не можу", - сказав Кульчицький.

Кульчицький дав зрозуміти, що український уряд після аналізу рішення, можливо, його оскаржить.

Як повідомлялось, Європейський суд з прав людини 30 квітня визнав затримання та арешт Юлії Тимошенко у так званій "газовій справі" незаконним та політично мотивованим

"Суд одноголосно визнав, що було порушення ст.5 п.1 (Європейської конвенції з прав людини – Ред.). Суд одноголосно встановив, що було порушення ст.5 п.4, суд одноголосно визнав, що було порушення ст.5. п.5. Суд одноголосно встановив, що було порушення ст.18 Конвенції (обмеження прав людини)", - йдеться в рішенні ЄСПЛ.

Представник Тимошенко в ЄСПЛ Валентина Теличенко назвала це рішення Європейського суду з прав людини "очікуваним".

"Звичайно, українському уряд треба серйозно задуматися, які саме заходи почати, щоб припинити політичний тиск на суд, а також очистити репутацію", - сказала вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.