НОВИНИ

Владі радять приховувати свою неадекватність і не заважати людям ходити на акції опозиції

Спробами завадити опозиції проводити свої акції протесту влада лише підіграє їй й підвищує статус опозиціонерів в очах суспільства. Про це в ефірі 5 каналу заявив народний депутат ВР шостого скликання Віктор Матчук.

На думку політика, перешкоджати опозиції означає підігравати їй.

"У будь-якому випадку це робиться не від великого розуму. Акціям опозиції в очах людей це лише додає", - переконаний Матчук.

Крім того, за його словами, провокації та перешкоджання створюють враження, що опозицію бояться.

"По-друге, виходить, що влада не зовсім розумна та адекватна. По-третє, вона налаштована проти свого власного народу, оскільки вона не довіряє йому і перешкоджає йому брати участь у тому, в чому він насправді бажає брати участь", - додав екс-парламентарій.

Він порадив чиновникам не заважати людям виходити на опозиційні мітинги.

"В жодному випадку влада не повинна заважати і перешкоджати, тому що це право людей, яке записано в Конституції. Влада не має права порушувати Конституцію", - резюмував Матчук.

Як повідомлялось, влада неодноразово намагалася перешкоджати опозиції проведенню акції «Вставай, Україно!» у Сумах, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Полтаві, Вінниці та інших містах.

Особливе старання виявив мер Харкова Генадій Кернес, який наказав повністю заблокувати площу Рози Люксембург, звідки був запланований старт маршу «Вставай, Україно!», зчепленими трамваями, а до цього - перекрити міст, через який мав пройти марш.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.