НОВИНИ

Яценюк закликає Княжицького відмежуватися від конфлікту на ТВі

Голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк звернувся до народного депутата, екс-гендиректора ТВі Миколи Княжицького з проханням вийти з корпоративного конфлікту навколо телеканалу ТВі, повідомляє прес-служба партії.

Яценюк попросив  Княжицького дати можливість власникам остаточно поставити крапку в питанні власності на цей телеканал.  

«У цивілізованому світі зміна власника не тягне за собою зміну редакційної політики ЗМІ. На жаль, не так є в Україні, де стало практикою, коли разом зі зміною власника правда змінюється на брехню… У випадку з телеканалом ТВі процедура переходу права власності є дуже сумнівною та викликає більше запитань, ніж відповідей», - сказав Яценюк.

Він також наголосив, що конфлікт на телеканалі має бути вирішений у прозорий та справедливий спосіб. «Можливо, із залученням незалежних «арбітрів», яких визначить журналістський колектив», - додав Яценюк.

«Микола Княжицький запевнив Арсенія Яценюка, що виходить із конфлікту навколо ТВі до остаточного його вирішення», - значиться у повідомленні «Батьківщини».

Як відомо, 23 квітня на офіційному сайті ТВі з'явилась інформація, що новим генеральним директором телеканалу ТВі став Артем Шевченко, який змінив у керівництві каналу Наталію Катеринчук. У повідомленні також вказувалось, що новим інвестором каналу став американський бізнесмен Олександр Альтман. Одночасно генеральний директор ТВі Наталія Катеринчук і власник ТВі Костянтин Кагаловський заявили про рейдерське захоплення каналу. Кагаловський заперечив продаж каналу і звинуватив Олександра Альтмана в підробці довіреності його компанії.

Екс-гендиректор ТВi, народний депутат Микола Княжицький того дня заявив, що Олег Радченко мав право призначити генеральним директором телеканалу ТВi  Шевченка замiсть Катеринчук.

Частина колективу ТВі оголосила страйк: до з’ясування ситуації зі справжнім власником журналісти телеканалу відмовляються виходити в ефір.  Страйковий комітет телеканалу ТВі закликав відомих журналістів та публіцистів стати посередниками в конфлікті між творчим колективом і новим менеджментом каналу, а також   звернувся до  представників іноземних держав в Україні з проханням  звернути увагу на ситуацію, що склалась довкола каналу і дати оцінку фактам цензури та тиску на колектив.

Читайте також: Скандал довкола ТВі: інтриги в каламутній воді

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.