НОВИНИ

Комуністи хочуть, аби ГПУ розібралася із Днем скорботи

Комуністична партія України має намір звернутися до Генеральної прокуратури з проханням перевірити законність прийняття міськими радами Львова та Івано-Франківська рішення по оголошенню 9 травня Днем скорботи.

"Рішення депутатів міськрад Львова та Івано-Франківська - це свідома провокація, свідоме порушення Конституції і законів України, це провокація, спрямована на розпалювання ворожнечі та громадянського протистояння в суспільстві, яка може призвести до найтрагічніших наслідків", - заявив лідер КПУ Петро Симоненко. 

"Тому, ми вимагаємо негайної реакції з боку Генеральної прокуратури - відповідну заяву нами вже підготовлено ", - зазначив віе.

На думку лідера КПУ, рішення оголосити 9 травня Днем скорботи означає, що ті, хто його приймав, "зараховують себе до прямих ідейних нащадків нацистів".

Нагадаємо, 25 квітня Львівська міська рада оголосила 8-9 травня днями жалоби за загиблими у Другій світовій війні і жертвам тоталітарного режиму.

26 квітня Івано-Франківська міська рада оголосила 9 травня Днем скорботи за загиблими у Другій світовій війні. Прокуратура області вже заявила, що перевірить законність даного рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.