НОВИНИ

Навального відпустили з суду у санаторій

Ленінський районний суд Кірова, який розглядає справу про розкрадання майна підприємства «Кіровлєс», на засіданні в п'ятницю дозволив обвинуваченому Алєксєю Навальному, який перебуває під підпискою про невиїзд, поїхати на тиждень у відпустку в Астраханську область.

Алєксєй Навальний у п'ятницю заявив клопотання зняти з нього підписку про невиїзд на тиждень - з 7 по 14 травня - для виїзду у відпустку з сім'єю.

У суді він заявив, що хотів би виїхати з родиною до Єгипту, але готовий відпочити і в Ново-Івкінськом санаторії в Кіровській області, якщо суд не дозволить йому виїзд за кордон.

При цьому коли суддя попросив уточнити, куди Навальний збирається їхати, обвинувачений назвав Астраханську область.

Захист опозиціонера звернув увагу суду на те, що Навальний знаходиться під підпискою про невиїзд з липня 2012 року і жодного разу не порушував запобіжний захід.

Нагадаємо, у справі "Кіровлісу" Навального підозрюють у розкраданні. Слідство стверджує, що він переконав керівництво державного унітарного підприємства "Кіровліс" підписати невигідний договір на реалізацію лісопродукції. Навальному висунули обвинувачення за ч. 3 ст. 33, ч. 4 ст. 160 КК РФ (організація привласнення чужого майна в особливо великому розмірі).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.