НОВИНИ

Голові Севастополя не подобається заборона символіки СРСР у Львові

Голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба негативно прокоментував сьогоднішнє рішення Львівської міської ради. Про це повідомляє прес-служба Севастопольської МДА.

«Питання використання чи невикористання в святкових заходах прапорів і державної символіки колишнього Радянського Союзу, а також «Прапору Перемоги» не входять в компетенцію обласних рад і, тим паче, ультранаціоналістичної партії «Свобода», - цитує Яцубу прес-служба.

Мер міста відзначив, що подібні рішення є «прерогативою Верховної Ради, яка підтримала наших ветеранів, які побажали зустрічати 9 Травня під прапором Перемоги, прапором, який гордо майорів над поваленим Рейхстагом!»

Як раніше повідомлялося, Львівська міська рада ухвалила рішення про оголошення 8-9 травня у місті Львові Днями скорботи за загиблими у Другій Світовій війні та жертвами тоталітарних режимів. За це рішення 25 квітня на сесії міськради проголосували 75 депутатів. Водночас, депутати підтримали ухвалу, яка передбачає заборону використання окупаційної символіки СРСР, комуністичної і нацистської символіки на території Львова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.